BAZAR - GIGABYTE vodní chladič AORUS WATERFORCE X II 360, 2x120mm ARGB, LCD displej, LGA1851, AM5 - Po opravě (Komplet)
Kód: GP-AORUS WATERFORCE X II 360//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE AORUS WATERFORCE X II 360
- Ventilátor EZ-Chain Mag: Dizajn ventilátora vhodný pre kutilov s magnetickým blokovacím mechanizmom a DAISY-CHAIN.
- LCD Edge View: Kruhový plnobarevný LCD pre prehrávanie videa/podporu vlastného textu.
- Nová konštrukcia lopatiek ventilátora zvyšuje prietok vzduchu aj tlak a zároveň znižuje hluk.
- Vodný blok a ventilátor majú gradientné osvetlenie a osvetlenie ventilátora ARGB je možné synchronizovať s ostatnými zariadeniami AORUS prostredníctvom GCC (GIGABYTE Control Center).
- Univerzálny dizajn na ovládanie otáčok ventilátora a čerpadla, kompatibilný so všetkými značkami základných dosiek.

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmery vodného bloku | 87.6 x 87.6 x 77.7 mm |
| Materiál bloku (doska CPU) | Meď |
| Chladič | |
| Rozmer radiátora | 394 x 119 x 27 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Počet ventilátorov | 3x |
| LCD Displej | |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Farby | Plne farebné LCD |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 800 - 2400 RPM +/-10% |
| Statický tlak | 3.15 mm H20 |
| Prúd vzduchu | 72 CFM |
| Hluk | 12 - 37.5 dB(A) |
| Farba LED | ARGB |
| Typ ložiska | Hydro Dynamic Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | 115x,1200,1700,1851 |
| AMD | TR4, AM5, AM4, sTR5 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.83 kg |
| EAN: | 1706269 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
