BAZAR - HP 653 Black Original Ink Advantage Cartridge (360 pages) - Poškozený obal (Komplet)
Kód: 3YM75AE-BHK//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Čierna originálna atramentová kazeta HP 653 Ink Advantage
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 17,9 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 6 ml |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Asi 360 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na rade tlačiarní HP DeskJet Plus Ink Advantage 6000 All-in-One. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo metodiky testovania HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa môže výrazne líšiť v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | 5 až 100 % relatívnej vlhkosti |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Hmotnosť | Približne 0,04 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 0,05 kg |
| Hmotnosť palety | 187,14 kg |
| Počet na palete | 2 880 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Záruka | Na atramentové kazety a tlačové hlavy HP sa vzťahuje záruka, ktorá zaručuje, že počas celej doby trvania záruky nebudú obsahovať žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Čierna originálna atramentová kazeta HP 653 Ink Advantage |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 1877086 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
