BAZAR - HP 72 Cyan DJ Ink Cart, 130 ml, C9371A - Poškozený obal (Komplet)
Kód: C9371A//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Azúrová atramentová kazeta HP 72 DesignJet, 130 ml
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová |
|---|---|
| Typy atramentu | Dye-based |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 130 ml |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 35° C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 15 až 35° C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | od 20 do 80 % relatívnej vlhkosti |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 202 x 40 x 129 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 202 x 40 x 129 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 219 x 1 016 x 1 500 mm |
| Hmotnosť | 0,192 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,24 kg |
| Hmotnosť palety | 463 kg |
| Počet na palete | 1680 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 1877091 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
