BAZAR - Logitech Lift Left Vertikální ergonomická myš pro leváky, graphite/ black - rozbaleno
Kód: 910-006474//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Logitech Lift Left ergonomická myš pre ľavákov
Celodenné pohodlie, skvele padne do malých až stredne veľkých rúk.

Špecifikácie
| Senzor | |
|---|---|
| Typ senzora | Pokročilé optické snímanie Logitech |
| Rozsah DPI | 400–4000 dpi (plne nastaviteľný v krokoch po 100 DPI) |
| Tlačidlá | |
| Počet tlačidiel | 6 (ľavé/pravé, späť/dopred, stredné tlačidlo, koliesko so stredným tlačidlom) |
| Koleso | Áno |
| Pripojenie | |
| USB | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Batéria | |
| Typ batérie | 1x batéria AA |
| Životnosť batérie | Až 24 mesiacov |
| Rozmery | |
| Rozmery | 71 x 70 x 108 mm |
| Hmotnosť | 125 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 828049 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
