BAZAR - Orava osobní digitální váha, do 180 kg, LED displej, automatické zapnutí dotykem chodidla - Poškozený obal (Komp
Kód: EV-520//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Osobná digitálna váha
Slúži na meranie osobnej hmotnosti. Maximálna nosnosť je 180 kg a odchýlka 100 g.
Váha má moderný dizajn a je vyrobená z bezpečnostného tvrdeného skla o hrúbke 6 mm. Na vrchnej strane sa nachádza digitálny LED displej, ktorý zobrazuje okamžitú nameranú hodnotu. Dotykom chodidla sa váha automaticky zapne. Keď váha zobrazí na displeji "0,00", je pripravená na váženie. Po chvíli nečinnosti sa automaticky vypne.
Napájanie: 4,5 V (3x1,5 V AAA)
Špecifikácie
| Parametre | |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Bluetooth | Nie |
| Rozmery (cm) | 30,2x30,2x2,2 |
| Materiál | Sklo |
| Displej | LED |
| Hmotnosť (kg) | 1,54 |
| Design SLIM | Áno |
| Bezpečnostné tvrdené sklo | Áno |
| Automatické zapnutie dotykom chodidla | Áno |
| Merné jednotky | kg/lb |
| Mery hmotnosti do | 180 kg |
| Stupnica po | 100 g |
| Napájanie | 4,5 V (3x1,5 V AAA) |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Digitálne váhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| EAN: | 2392521 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
