BAZAR - THERMALTAKE Case View 390 Air, ATX, Průhledná bočnice, 2x 120mm Fan, černá, poškozený obal
Kód: CA-11F-00M1WN-00//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Thermal Take View 390 Air
Skrinka View 390 Air Mid Tower je skrinka ATX s bočným a horným panelom z tvrdeného skla, perforovaným predným panelom, otočnými slotmi PCI-E, držiteľom GPU a dvoma zadnými ventilátormi CT120. Pojme až jedenásť ventilátorov 120mm a podporuje 360mm radiátor AIO v prednej časti alebo na strane základnej dosky. Pre zobrazenie systémových informácií v reálnom čase a vylepšené vizuálne efekty je možné pridať voliteľnú sadu 6" LCD obrazovky.

Špecifikácie
| Veľkosť skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť skrinky | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozície | 1x |
| 3.5" Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne/Vertikálne | 7x |
| Predné vstupy/výstupy konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Predná časť | Až 360 mm |
| Pravá časť | 360, 240, 120 mm |
| Predná časť | 2x 200 mm; 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| 3x 120 mm | |
| 3x 120 mm | |
| 2x 120 mm | |
| 160 mm | |
| Až 420 mm | |
| Až 260 mm | |
| 503 x 287 x 485 mm | |
Čo je v balení
2x 120mm Ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12.85 kg |
| EAN: | 964099 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 1 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
