BAZAR - TP-Link TL-MR100-Outdoor venkovní WiiFi4 LTE router (N300, 4G LTE, 2,4GHz, 3x100Mb, s, 1xnanoSIM) - rozbaleno
Kód: TL-MR100-OUTDOOR//BAZAR_ALT
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routery |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.28 kg |
| EAN: | 324616 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku: | Wi-Fi routery, Modem pro mobilní data |
| Komunikačné pásmo: | 2,4 GHz |
| Podporované štandardy: | 802.11b/g, 802.11b/g/n, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Zabezpečení: | WPS, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Typ antény: | Odnímatelná |
| Pripojenie externej antény: | Nie |
| USB port: | Ne |
| Slot na SIM kartu: | Ano |
| Použití: | Venkovní |
| Počet portů LAN: | 1 |
| Počet WAN portů: | 1 |
| Další vlastnosti: | Podpora IPv6, Podpora 4G/LTE, Podpora 3G, Firewall, Síť pro hosty, Management |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
