BenQ/BL3290QT/27''/IPS/QHD/75Hz/5ms/Black/3R
Kód: 9H.LLMLA.TPE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Flicker-free Technology*Low Blue Light Plus
*Color Weakness
*ePaper
*Eye Reminder
*Brightness Intelligence Gen2 (B.I. Gen2)
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED backlight
Úhlopříčka [palce]: 27 inch
Rozlišení: 2560 x 1440
Obnovovací frekvence [Hz]: 75
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 16.7 million color
Reproduktory: 2W x 2
Konektory:
*Headphone Jack
*HDMI (v1.4): 1
*DisplayPort (v1.2): 1
*DisplayPort out (MST): Yes
*USB C (PowerDelivery 65W, DisplayPort Alt Mode, Data): 1
*Daisy Chain Technology: DP out (MST)
*USB C (Downstream): 1
*USB 3.2 (Downstream): 3
Napájení: 100 - 240V
Spotřeba [W]: 20 W
Stand By režim [W]: <0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Tilt (down/up): -5° - 20°
*Swivel (left/right): 20°/ 20°
*Pivot: 90°
*Height Adjustment Stand: 110 mm
Barva: bílá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614.0 x 534.3 x 238.5
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 614.0 x 372.3 x 62.0
Hmotnost [kg]: 5.5/ 8.4
TCO Certified: ano
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 4718755090745 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 614 x 372,3 x 62 |
| Hmotnost (kg): | 5,5 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 2560x1440 |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 2560 |
| Počet pixelov na výšku: | 1440 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 27 |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Model: | BL3290QT |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 75 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Power Delivery: | Ano |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W): | 20 |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Záruka: | 3 Roky |
| Modelová řada: | BenQ |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D923010353 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
