C-TECH Numerická kávesnice KBN-02WS, 23 kláves, Bezdrátová, Černá
Kód: KBN-02WS
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
C-TECH Číselník KBN-02WS
C-Tech KBN-02WS je moderná bezdrôtová numerická klávesnica, ktorá je ideálnym doplnkom pre každého, kto často pracuje s číslami a potrebuje zvýšiť efektivitu práce. Táto kompaktná klávesnica sa môže pochváliť celkom 23 klávesami vrátane štyroch špeciálnych klávesov pre rýchly prístup, ktoré vám umožnia ľahko vykonávať často používané úlohy.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Počet tlačidiel | 23 |
| Pripojenie | Bezdrôtové RF 2.4GHz / Káblové USB |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 146 x 90 x 27 mm |
| Váha | 105 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 8954125015772 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB, Bezdrôtové |
| Lokalizácia klávesnice: | Ostatné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
