Canon i-SENSYS/LBP361dw/Tlač/Laser/A4/LAN/WiFi/USB
Kód: 5644C008
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Tiskárna Canon i-SENSYS LBP361dw je jednofunkční černobílá tiskárna pro formát A4, která je ideální pro maximalizaci produktivity ve vytížených pracovních skupinách Bez problémů vkládejte různé typy médií a vytvářejte velké objemy dokumentů pomocí doplňkových zásobníků papíru s maximální kapacitou 4 300 listů. Šetřete čas díky rychlosti oboustranného tisku 50 obr./min a soustřeďte svou energii jinam. *Laserová tiskárna * Černobílý tisk laserovým paprskem * Displej LCD s 5 řádky, 5 indikátorů LED (Online, Ready, Message, Job a Energy saver), tlačítka, číselná klávesnice s 10 tlačítkyFormát tiskárny: A4
Rozlišení [DPI]: Až 1 200 × 1 200 dpi
Rychlost černého tisku [str/min]: 61 str./min
Tisk první strany [sec]: Černobílý režim: přibl. 4,9 sekundy
Max. měsíční zatížení [str]: Maximálně 275 000 stran za měsíc
Paměť: 2 GB
Oboustranný tisk: automatický
Kapacita zásobníku [str]: Vstup papíru (standardně): *Zásobník na 550 listů *Víceúčelový zásobník s kapacitou 100 listů Výstup papíru: *Na 500 listů
Rozhraní: USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wi-Fi – 802.11b/g/n, bezdrátové přímé připojení
Tiskové jazyky: UFRII (Ultra Fast Rendering), PCL5e4, PCL6, Adobe® PostScript3
Kapacita startovacího toneru [str]: 11 500 stran
Skener: Není k dispozici
Fax: Není k dispozici
Spotřeba [W]: Při provozu: přibl. 771,49 W nebo méně
Spotřeba StandBy [W]: Pohotovostní režim: přibližně 13,69 W nebo méně
Hlučnost [dB]: Při provozu: 55 dB nebo méně
Rozměry (Š × H × V): 430 mm × 464 mm × 370 mm
Hmotnost [kg]: Přibl. 22 kg
Podporované operační systémy: Windows® 11 / Windows® 10 / Windows® 8.1 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 / Mac OS X verze 10.12 a vyšší, Linux
Záruka: 12 měs. https://www.canon.cz/business/products/office-printers/single-function/black-and-white/i-sensys-lbp361dw/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlačiarne čiernobiele |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4549292198560 |
| Procesor: | 1,6 GHz × 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Tlač bez okrajov: | Ne |
| LAN: | Ano |
| USB port: | Ano |
| Fax: | Ne |
| Typ zariadenia: | Tiskárna |
| Technológia tlače: | Laserová |
| Maximálne zaťaženie (mesačne): | do 300 tisíc |
| Farebná tlač: | Ne |
| Max formát: | A4 |
| Tisk čb (str/min): | 60 a více |
| Podpora PCL: | Ano |
| Stolový skener: | Ne |
| Preťahovacie skenery: | Ne |
| Model: | LBP361dw |
| Tisk čb (str/min) - přesně: | 61 |
| Obojstranná tlač: | Automatický (duplexní) |
| Počet kaziet (náplní): | 1 |
| Farebný model: | Black |
| Rozlíšenie čiernobielej tlače: | 1200 x 1200 |
| AirPrint: | Ano |
| Interní paměť: | 2GB |
| Vstupní zásobník papíru: | 550 listů |
| Kopírka: | Ne |
| Modelová řada: | Canon i-SENSYS |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
