CHIEFTEC skříň APEX AIR, E-ATX, 1x USB-C 3.2, 2x USB 3.0, 3x 140mm Fan, černá
Kód: GA-01B-M-OP
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Chieftec Apex Air
CHIEFTEC APEX AIR je vybavený skriňou E-ATX s veľkým sieťovaným predným panelom a tromi predinštalovanými 140 mm PWM ventilátormi, ktoré sú v kombinácii navrhnuté tak, aby umožňovali systémy s vysokým prietokom vzduchu pri zachovaní nízkej hlučnosti.

Špecifikácia
| Veľkosť skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť skrinky | Veľká veža |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | E-ATX, ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3,5" pozície | 2x |
| 2,5" pozície | 3x |
| 2,5"/3,5" kombinované pozície | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálny | 7x |
| Predné vstupné/výstupné konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Popredia | Až 420 mm |
| Vrchol | Až 360 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Popredia | 3x 120 mm; 3x 140 mm |
| Bočná časť | 2x 120 mm |
| Vrchol | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Kryt napájacieho zdroja | 2x 120 mm |
| Chvost | 1x 120 mm; 1x 140 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť chladiča CPU | 175 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 400 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 220 mm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 465 x 230 x 495 mm |
| Hmotnosť | 7,3 kg |
Čo je v balení
3x 140 mm PWM ventilátor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.75 kg |
| EAN: | 753263078537 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
