CHIEFTEC skříň HAWK, ATX, 2xUSB 3.0, 1x USB 2.0, Prosklená bočnice, černá
Kód: AL-02B-TG-OP
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Chieftec Hawk
Herné puzdro Chieftec Hawk AL-02B-TG-OP je elegantné herné puzdro s lešteným hliníkovým dizajnom predného panelu. Bočný panel z tvrdeného skla umožňuje krásne zobraziť zostavený systém. Prachové filtre sú predinštalované na prednom a spodnom vstupe, aby systém zostal bezprašný a čistý. So všetkými funkciami, ktoré moderné herné puzdro potrebuje, a kvalitou vyhotovenia, ktorá zaujme, je Hawk tou správnou voľbou pre hráčov, ktorí uprednostňujú nenápadný dizajn.

Špecifikácia
| Veľkosť skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť skrinky | Stredná veža |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3,5" pozície | 2x |
| 2,5" pozície | 2x |
| 5,25" pozície | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálny | 7x |
| Predné vstupné/výstupné konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB 2.0 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Popredia | Až 240 mm |
| Chvost | Až 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Popredia | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Chvost | 1x 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť chladiča CPU | 166 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 349 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 435 x 200 x 450 mm |
| Hmotnosť | 5,8 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7.18 kg |
| EAN: | 0753263076717 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 5.25": | 1 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
