CHIEFTEC skříň VISIO, ATX, 1x USB-C 3.2, 2x USB 3.0, 6x 120mm ARGB Fan, černá
Kód: GM-30B-TG-OP
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Chieftec Visio
CHIEFTEC Visio má panely z tvrdeného skla na ľavej aj prednej strane a dvojkomorové usporiadanie pre najnovšie základné dosky so zadným pripojením (kompatibilné s ASUS BTF a MSI Project Zero). Táto konštrukcia zjednodušuje správu káblov a zaisťuje jasný výhľad do interiéru a nerušené prúdenie vzduchu.

Špecifikácia
| Veľkosť skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť skrinky | Stredná veža |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3,5" pozície | 2x |
| 2,5" pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálny | 6x |
| Predné vstupné/výstupné konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Bočná časť | Až 240 mm |
| Vrchol | Až 360 mm |
| Spodná časť | Až 360 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Bočná časť | 2x 120 mm |
| Vrchol | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Chvost | 1x 120 mm; 1x 140 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť chladiča CPU | 175 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 410 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 430 x 295 x 390 mm |
| Hmotnosť | 7,3 kg |
Čo je v balení
6x 120 mm ARGB PWM ventilátor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.67 kg |
| EAN: | 753263078681 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
