CHIEFTEC skříň VISIO AIR, ATX, 1x USB-C 3.2, 2x USB 3.0, 3x 140mm Fan, černá
Kód: GM-30B-M-OP
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Chieftec Visio AIR
Výkonné puzdro CHIEFTEC Visio Air má dvojkomorové usporiadanie pre najnovšie základné dosky so spätným pripojením, ktoré zjednodušuje správu káblov a zaisťuje čistejší vnútorný priestor (kompatibilné s ASUS BTF a MSI Project Zero). Visio Air sa dodáva s tvrdeným sklom na bočnej stene, prednou časťou kombinujúcou brúsený hliník a sieťovaný panel, spolu s dvoma predinštalovanými 140 mm PWM ventilátormi na spodnej strane a jedným 140 mm PWM ventilátorom na zadnej strane. Táto konštrukcia zvyšuje stabilitu a prúdenie vzduchu, účinne znižuje akumuláciu tepla vo vnútri skrinky a zároveň udržuje nízku hladinu hluku.

Špecifikácia
| Veľkosť skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť skrinky | Stredná veža |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3,5" pozície | 2x |
| 2,5" pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálny | 6x |
| Predné vstupné/výstupné konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Bočná časť | Až 240 mm |
| Vrchol | Až 360 mm |
| Spodná časť | Až 360 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Bočná časť | 2x 120 mm |
| Vrchol | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Chvost | 1x 120 mm; 1x 140 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť chladiča CPU | 175 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 410 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 430 x 295 x 390 mm |
| Hmotnosť | 6,8 kg |
Čo je v balení
3x 140 mm PWM ventilátor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7.46 kg |
| EAN: | 753263078704 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
