CHIEFTEC vodní chlazení CPU Iceberg 360 Dark, 3x120mm, ARGB vodní blok, LGA1851, AM5, černá
Kód: CLC-360-BLK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Chieftec Iceberg 360 Dark
CHIEFTEC ICEBERG je všestranný chladič CPU s 360 mm chladičom vodného chladenia a Snap-On ventilátormi s PWM zámkami, ktoré zaisťujú vynikajúci odvod tepla. S rýchlosťou ventilátora až 2200 otáčok za minútu poskytuje efektívne chladenie pre širokú škálu procesorov.
Inštalácia je bezproblémová vďaka robustným opleteným oceľovým rúrkam a praktickej sade montážnych svoriek. Zacvakávacie, blokovacie ventilátory PWM minimalizujú počet káblov a zaisťujú jednoduché a čisté nastavenie. ICEBERG je dôveryhodnou a spoľahlivou voľbou pre posunutie procesora na maximálny výkon pri súčasnom zabezpečení optimálnych teplôt a úrovne hluku.

Špecifikácia
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmer vodného bloku | 83 x 73 x 50,7 mm |
| Materiál bloku (doska CPU) | Meď |
| Chladič | |
| Veľkosť radiátora | 392 x 120 x 27 mm |
| Materiál chladiča | Hliník |
| Dĺžka trubice | 400 mm |
| Počet fanúšikov | 3x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 500 - 2200 ot./min +/- 10% |
| Statický tlak | 3,06 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 64,72 CFM |
| Hluk | 34,7 dB(A) |
| Konektory | 4-pinový PWM |
| Typ ložiska | Fluidné dynamické ložisko |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156 |
| AMD | AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.53 kg |
| EAN: | 753263078766 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Do PC skrinky |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
