CHIEFTEC zdroj Core Series BBS-600S, 600W, 120mm fan, 80+ Gold
Kód: BBS-600S
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Chieftec Core 600W
So sériou Core uvádza Chieftec na trh nový napájací zdroj s certifikáciou 80 PLUS Gold, ktorý zaujme nielen dobrým pomerom ceny a výkonu. Cieľom napájacích zdrojov série Core je ponúknuť kombináciu výkonu, účinnosti a spoľahlivosti bez zbytočne efektného dizajnu. Výkonový rozsah série Core od 500 do 700 W je ideálny pre zákazníkov, ktorí hľadajú prémiové napájacie zdroje za veľmi atraktívnu cenu.

Špecifikácia
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Napájanie | 600 W |
| Ochranné funkcie | AFC, OOP, OVP, SCP, SIP, UVP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 9 A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov/káblov | |
| ATX 20+4pinový konektor | 1x / 1x (650mm) |
| Konektor CPU/EPS 4+4pin | 1x / 1x (650mm) |
| PCIe 6+2pinový konektor | 2x / 1x (500 mm + 150 mm) |
| Konektor SATA | 6x / 2x (500 mm + 150 mm + 150 mm) |
| Konektor Molex / FDD | 3x + 1x / 1x (500mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| Verzia ATX12V | 2.3 |
| Účinnosť 80 PLUS | Zlato |
| Modulárna kabeláž | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.04 kg |
| EAN: | 753263076137 |
| Výkon zdroje (W): | 600 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
