CHIEFTEC zdroj Value APB-600B8, 600W, 120mm, 80+
Kód: APB-600B8
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Hodnota Chieftec 600W
Nová séria VALUE ponúka kvalitu a účinnosť 80 PLUS 230V EU za vysoko konkurencieschopnú cenu. Napájací zdroj je vybavený obrovským počtom potrebných konektorov, dlhými natívnymi káblami a ticho bežiacim ventilátorom s nainštalovanou tepelnou doskou, pracuje ticho pri plnom zaťažení a poskytuje SKUTOČNÝ VÝKON, ktorý zaisťuje všetky bezpečnostné prvky. Certifikáty CE, CB, EAC, TÜV a mnoho ďalších certifikátov, to je NAJLEPŠIA voľba!

Špecifikácia
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Napájanie | 600 W |
| Ochranné funkcie | AFC, OPP, OVP, SCP, SIP, UVP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 4,5A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov/káblov | |
| ATX 20+4pinový konektor | 1x / 1x (550 mm) |
| Konektor CPU/EPS 4+4pin | 1x / 1x (550 mm) |
| PCIe 6+2pinový konektor | 2x / 1x (550 mm + 150 mm) |
| Konektor SATA | 4x / 2x (500 mm + 150 mm) |
| Konektor Molex / FDD | 3x / 1x (500 mm + 150 mm + 150 mm) |
| --- | |
| Verzia ATX12V | 2.3 |
| Účinnosť | 80 PLUS |
| Modulárna kabeláž | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.43 kg |
| EAN: | 753263077813 |
| Výkon zdroje (W): | 600 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
