CHIEFTEC zdroj Vega Series, PPG-850-S, 850W, 135mm, 80+ Gold
Kód: PPG-850-S
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Chieftec VEGA 850W
Napájací zdroj série CHIEFTEC VEGA je vyrobený podľa štandardu Intel ATX 12V 3.1 a podporuje PCIe GEN5 s certifikáciou účinnosti 80PLUS Gold. Jeho prioritou je pomer ceny a výkonu až 850 W pri zachovaní dôveryhodnej kvality Chieftec.
Séria Vega je vybavená meničom LLC Half-Bridge s technológiou DC-to-DC, ktorá zaisťuje vyššiu energetickú účinnosť a stabilitu. Je vybavený extra dlhými natívnymi čiernymi káblami a je vhodný pre bežných hráčov, ktorí ho môžu použiť na zostavenie svojho systému aj vo väčších počítačových skrinkách.

Špecifikácia
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Napájanie | 850 W |
| Ochranné funkcie | AFC, OPP, OTP, OVP, SCP, SIP, UVP, OCP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 12-6A |
| Veľkosť ventilátora | 135 mm |
| Počet konektorov/káblov | |
| ATX 20+4pinový konektor | 1x / 1x (600mm) |
| Konektor CPU/EPS 4+4pin | 2x / 2x (650 mm + 150 mm) |
| PCIe 6+2pinový konektor | 4x / 2x (600 mm + 150 mm) |
| PCIe 12+4pinový konektor | 1x / 1x (600mm) |
| Konektor SATA | 6x / 2x (400 mm + 150 mm + 150 mm) |
| Konektor Molex | 3x / 1x (400 mm + 150 mm + 150 mm) |
| --- | |
| Verzia ATX12V | 3.1 |
| Účinnosť 80 PLUS | Zlato |
| Modulárna kabeláž | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.37 kg |
| EAN: | 753263078797 |
| Výkon zdroje (W): | 850 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
