CHiQ U43QST TV 43", UHD, QLED, ultratenká, Google TV, DLG 120 Hz, Dolby Audio, Frameless, metalická
Kód: U43QST
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD televízory |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnosť: | 8.19 kg |
| EAN: | 8592344206092 |
| Smart TV: | Ano |
| Úhlopříčka displeje ("): | 43 |
| Rozlíšenie: | Ultra HD 4k 3840x2160 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Podsvícení: | Direct LED |
| Technológia TV: | QLED |
| Technológia panela: | QLED |
| Obnovovací frekvence: | 50/60 Hz |
| Tuner: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-T, DVB-C |
| Funkcie: | Google Assistant, HDR, Ovládání hlasem, Wi-Fi, HBB - TV, USB prehrávanie, Webový prehliadač, Teletext, BlueTooth, VESA uchytenie |
| HDR typ: | HDR10, HLG |
| Rozhranie: | HDMI, USB, 3.5mm Jack, LAN |
| HDMI funkce: | ARC (Audio Return Channel) |
| HDMI počet: | 3 |
| USB typ: | 2.0 |
| Počet USB portov: | 2 |
| VESA rozměry: | 200x200 |
| Výkon reproduktoru (W): | 10 |
| Spotřeba (W): | 50 |
| Hmotnost (kg): | 7.1 |
| Energetická trieda: | E |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
