Club3D Kabel USB-C na DisplayPort 2.1, 10K60Hz, DSC1.2, UHBR10, 1m
Kód: CAC-1559
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Club3D Kabel USB-C na DisplayPort
Club 3D CAC-1559 USB-C na DisplayPort™ 2.1, obousmerný koaxiálny, kábel DP80, 4K240Hz, 8K60Hz alebo 10K60Hz M/M 1 m umožňuje pripojenie vášho PC alebo notebooku k monitoru s Ultra vysokým rozlíšením alebo inému zariadeniu s podporou DisplayPort™.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Vstupný konektor | 1x USB-C |
| Výstupný konektor | 1x DisplayPort 2.1 |
| Rozlíšenie | Až 4K240Hz, 8K60Hz alebo 10K60Hz |
| Dĺžka kábla | 100 cm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové káble (USB typ C) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 8719214473099 |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | Display Port |
| Verzia kábla/redukcie: | 2.1 |
| Input: | USB-C |
| Output: | DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
