Club3D Video rozbočovač USB-C/A na 2xHDMI 2.0, Dual Monitor, 4K60Hz (M/F)
Kód: CSV-1475
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Club3D Video Splitter USB/USB-C na 2x HDMI
Club 3D CSV-1475 USB-C/A) na duálny HDMI (4K60Hz) Video Splitter s DisplayLink poskytuje najpokročilejšie a najefektívnejšie riešenie. Podporuje max. jeden 4K60Hz alebo duálny 4K60Hz s podporou Extended Desktop.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Vstupný konektor | 1x USB-C / USB-A |
| Výstupný konektor | 2x HDMI |
| Rozlíšenie | 3840 x 2160 pri 60Hz |
| Dĺžka kábla | 18,5 cm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové káble (USB typ C) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8719214473150 |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | Adaptér, Redukce |
| Input: | USB, USB-C |
| Output: | HDMI |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
