CONNECT IT Reproduktory Rumble PRO PC, 2.1, USB, 3,5mm, černá
Kód: CSP-2100-BK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Connect IT Rumble PRO
Multimediálne aktívne 2.1 reprosústavy k PC, notebooku, tabletu aj telefónu na domáce aj kancelárske využitie.
Reproduktory majú celkový výkon 11W a disponujú podsvieteným ovládačom hlasitosti na strednom basovom reproduktore.

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 150 Hz - 20 000 Hz |
| Citlivosť | >70 dB |
| Veľkosť meničov | 2x 45mm + 1x 65mm |
| Výkon | 11W (2x 3W + 1x 5W) |
| Konektory | USB 2.0 (napájanie) Jack 3.5mm (Audio) |
| Kompatibilita | Windows, Mac OS |
| Dĺžka kábla | 130 cm |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery reproduktorov | 70 x 65 x 60 mm |
| Rozmery wooferu | 120 x 103 x 95 mm |
| Váha | 575 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory k monitorom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| EAN: | 8595703506833 |
| Špecifikácia zostavy: | 2+1 |
| Rozhranie: | USB, 3.5mm jack |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
