Cooler Master case Elite 301 Lite, mATX, Průhledná bočnice, 1x 120mm Fan, Bílá
Kód: E301L-WGNN-S00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master Elite 301 Lite
Elite 301 s vysokou hodnotou a dôrazom na detail ponúka používateľom nákladovo efektívne, priestorovo nenáročné riešenie herných a počítačových potrieb.
Elite 301 je vybavený veľkou sacou mriežkou, ktorá zabezpečuje plynulý a efektívny chod systému. Plne čierny povlak a priložený kryt PSU umožňujú čisté zostavenie, ktoré je vizuálne atraktívne aj funkčné.
Predný panel je konštruovaný s podstatne veľkou, neobmedzenou sacou mriežkou, ktorá zabezpečuje, že systém beží chladne a efektívne.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mini Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ITX / Micro ATX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 1x |
| 2.5" Pozícia | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 4x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 | 1x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Predná časť | 240, 120 mm |
| Vrchná časť | 280, 240, 140, 120 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 3x 120 mm |
| Vrchná časť | 2x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 163,5 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 365 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 160 mm |
| Pozície prachových filtrov | Predná, Vrchná, Spodná |
| Veľkosť | 390 x 203.5 x 430 mm |
| Objem | 34,1 l |
Čo je v balení
1x 120mm Fan
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.06 kg |
| EAN: | 4719512147771 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 1 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
