Cooler Master case Elite 302 Lite, Průhledná bočnice, mATX, 1x 120mm Fan, černá
Kód: E302L-KGNN-S00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master Elite 302 Lite
Cooler Master Elite 302 Lite so zameraním na detaily ponúka používateľom cenovo výhodné a úsporné riešenie herných a počítačových potrieb. Elite 302 je vybavený veľkou mriežkou a 1x 120mm ventilátorom, ktorý zefektívni chod systému. Kompletné čierne spracovanie a priložený kryt zdroja umožňujú čisté zostavy, ktoré sú vizuálne atraktívne aj funkčné.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Micro Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozícia | 1x |
| 2.5" Pozícia | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 4x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Kombo port |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.0 | 1x |
| Predná časť | *360 / 240 / 120 mm *Maximálna výška 60 mm |
| Vrchná časť | až 280 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 3x 120 mm |
| Vrchná časť | 2x 140 mm; 2x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 163.5 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 365 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 160 mm |
| Pozície prachových filtrov | Nahore, Vpredu, Dole |
| Veľkosť | 390 x 203.5 x 430 mm |
| Váha | 5.1 kg |
Čo je v balení
1x 120mm Ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.05 kg |
| EAN: | 4719512158364 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 1 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
