Cooler Master case Elite 481 Wood, ATX, Průhledná bočnice, 3x 120mm ARGB Fan, Bílá
Kód: E481-WHNN-S00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master Elite 481 Wood
Elite 481 Wood prináša do výkonných počítačových zostáv príjemnú domácu estetiku. Vďaka kompaktnému dvojkomorovému usporiadaniu mATX a prednému panelu vyrobenému zo skutočného prírodného dreva spája moderný výkon s organickými dizajnovými prvkami. Vďaka bezproblémovým panelom z tvrdeného skla, vertikálnej podpore chladenia a kompatibilite s chladičmi plnej veľkosti je Elite 481 Wood všestrannou skrinkou, ktorá bez problémov zapadne do obytných priestorov, kreatívnych štúdií alebo štýlových herných zostáv.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 1x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 5x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen2x2 | 1x |
| Bočná časť | 120, 240, 280 mm |
| Horná časť | 120, 240, 280, 360 mm |
| Spodná časť | 120, 240, 360 mm |
| Bočná časť | 2x 140 mm; 2x 120 mm |
| 3x 120 mm | |
| 3x 120 mm | |
| 1x 120 mm | |
| 160 mm | |
| 410 mm | |
| 240 mm | |
| 420 x 285 x 370 mm | |
Čo je v balení
3x 120mm ARGB Ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7.52 kg |
| EAN: | 4719512160824 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
