Cooler Master case Elite 502, Průhledná bočnice, ATX, 3x 120mm ARGB Fan, černá
Kód: E502-KGNN-S00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master Elite 502
Model Elite 502 poskytuje výnimočné chladenie a výkon vďaka pokročilému prednému panelu so sieťovinou pre lepšie prúdenie vzduchu. Je určený pre staviteľov strednej a základnej úrovne, podporuje až 420mm radiátor, 410mm GPU a moderné základné dosky so zadným konektorom a ponúka zjednodušené a efektívne zostavovanie za dostupnú cenu.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3,5" Pozícia | 2x |
| 2,5" Pozícia | 2x (Max. 6) |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné vstupy/výstupy konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Kombo port |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Predná časť | Až 420 mm (Limit: 457 x 140 x 27 mm) |
| Vrchná časť | Až 360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchná časť | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 170 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 410 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 210 mm |
| Prašné filtre | |
| Pozície prašných filtrov | Dolu, Hore, Vpredu |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 474 x 230 x 481 mm |
| Váha | 7,9 kg |
Čo je v krabici
3x 120mm ARGB ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.09 kg |
| EAN: | 4719512158500 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
