Cooler Master case Elite 502 White, Průhledná bočnice, ATX, 3x 120mm ARGB Fan, bílá
Kód: E502-WGNN-S00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master Elite 502
Model Elite 502 poskytuje výnimočné chladenie a výkon vďaka pokročilému prednému panelu so sieťovinou pre lepšie prúdenie vzduchu. Je určený pre staviteľa strednej a základnej úrovne, podporuje až 420mm radiátor, 410mm GPU a moderné základné dosky so zadným konektorom a ponúka zjednodušené a efektívne zostavenie za dostupnú cenu.

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3,5" Pozície | 2x |
| 2,5" Pozície | 2x (Max. 6) |
| Rozširujúce sloty | |
| Vodorovné | 7x |
| Predné Vstupy/Výstupy | |
| Zvukové konektory | 1x Kombinovaný port |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.0 | 1x |
| Predná časť | Až 420 mm (Limit: 457 x 140 x 27 mm) |
| Vrchná časť | Až 360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchná časť | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 170 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 410 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 210 mm |
| Pozície praškových filtrov | Nahore, Vpredu, Dole |
| Veľkosť | 474 x 230 x 481 mm |
| Váha | 7.9 kg |
Čo je v balení
3x 120mm ARGB Ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.16 kg |
| EAN: | 4719512158517 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
