Cooler Master case Elite 600, ATX, Průhledná bočnice, 4x 120mm Fan, Bílá
Kód: E600-WGNN-S01
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master Elite 600
Elite 600 je čistá a funkčná skriňa formátu ATX typu mid-tower s bočnicou z tvrdeného skla, rozhraním USB 3.2 Gen 2x2 Type-C a podporou flexibilného chladenia.
Bočný panel z prvotriedneho tvrdeného skla poskytuje jasný, ničím nerušený výhľad na vašu zostavu a ukazuje vaše komponenty v elegantnom, modernom štýle.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX, Mini-DTX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 1x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombinovaná Pozícia | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Na horizontálnej osi | 7x |
| Předné vstupy/výstupy | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen2x2 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Bočná časť | 240, 280, 360 mm |
| Vrchná časť | 240, 280, 360 mm |
| Spodná časť | 240, 360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Bočná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Vrchná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodná časť | 3x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 160 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 425 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 240 mm |
| Prachové filtre | |
| Pozície prachových filtrov | Na hore, Dole, Vpravo |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 445 x 285 x 410 mm |
Čo je v balení
4x 120mm Ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.27 kg |
| EAN: | 4719512161920 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
