Cooler Master case MasterBox MB600L V2 Steel, ATX, 1x 120mm Fan, Černá
Kód: MB600L2-KNNN-S00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master MasterBox MB600L V2
- Leštený predný panel
- Sieťové vstupy
- Bez podpory ODD
- Všestranné možnosti chladenia
- Priepustný kryt zdroja napájania
- Priestor na upgrade
- Odnímateľný kryt pevného disku

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozícia | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombinovaná pozícia | 2x |
| Rozšírené sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné vstupy/výstupy | |
| Zvukové konektory | 1x Hybrid port |
| USB 3.0 | 2x |
| Predná časť | Až 360 mm |
| Vrchná časť | 240, 120 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zvrchná časť | 2x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť chladiča CPU | 161 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 350 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 160 mm |
| Prachové filtre | |
| Pozície prašných filtrov | Nahore, Vpredu, Dole |
| Veľkosť | 405.5 x 204 x 455 mm |
Čo je v balení
1x 120mm ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.2 kg |
| EAN: | 4719512117408 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Plná |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
