Cooler Master case MasterBox Q300L, mATX, Průhledná bočnice, 1x 120mm Fan, Černá
Kód: MCB-Q300L-KANN-S00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master MasterBox Q300L
MasterBox Q300L je jednoduchou voľbou v rade úplne novej série MasterBox Q od spoločnosti Cooler Master. Rada, ktorá síce má malé rozmery, ale vyniká funkčnosťou a modularitou bez kompromisov v oblasti tepelného výkonu.
Hoci by to veľkosť neprezradila, MasterBox Q300L podporuje štandardný ATX zdroj, čo sa na trhu s týmito rozmermi často nevidí. Na základe rôzneho nastavenia systému je možné panel I/O umiestniť na šesť rôznych miest, tri možnosti na každej strane skrine. Môžete sa rozhodnúť, ktoré nastavenie bude vášmu systému najlepšie vyhovovať.

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mini Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozície | 2x |
| 3.5" Pozície | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 4x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| Temperované sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Predná časť | 240, 120 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 2x 120 mm; 2x 140 mm |
| Vrchná časť | 2x 120 mm |
| Spodná časť | 1x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 157 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 360 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 160 mm |
| Prachové filtre | |
| Pozície prachových filtrov | Dole |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 387 x 230 x 378 mm |
| Váha | 3,7 kg |
Čo je v balení
1x 120mm Ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.56 kg |
| EAN: | 4719512065488 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
