Cooler Master case MasterFrame 600 Black, Průhledná bočnice, ATX, 3x 140mm Fan, 1x 120mm Fan, Černá
Kód: MF600-KGNN-S00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master MasterFrame 600
MasterFrame 600 je vlajkovou loďou radu skríní ATX s rozmermi 544 x 531 x 261 mm. Ponúka všestranný, priestranný dizajn, ktorý podporuje štandardné základné dosky ATX, s dostatkom priestoru na rozšírenie, chladenie a efektívnu správu káblov.
Podporuje modulárne konfigurácie priamo z výroby, čo umožňuje flexibilné prispôsobenie hardvéru a poskytuje najlepšie možnosti upgradu pre prispôsobenie a rozšírenie systému.

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozície | 5x |
| 3.5" Pozície | 5x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 8x |
| Predu Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Combo |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C | 1x |
| Predná časť | Až 420 mm |
| Vrchná časť | 360, 280, 240 mm |
| Bočná časť | 420, 360, 280, 240 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Pre začiatok | 3x 140mm; 3x 120mm; 2x 180mm; 2x 200mm |
| Vrchná časť | 2x 140mm; 3x 120mm; 2x 180mm; 1x 200mm |
| Bočná časť | 3x 140mm; 3x 120mm |
| Dno | 1x 140mm; 1x 120mm; 1x 180mm; 1x 200mm |
| Zadná časť | 1x 120mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 190 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 485 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 235 mm |
| Pozície prachových filtrov | Vpredu, Hore, Dole |
| Veľkosť | 531 x 261 x 544 mm |
Čo je v krabici
3x Mobius 140mm
1x Mobius 120mm
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 15.7 kg |
| EAN: | 4719512158265 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 5 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 5 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
