Cooler Master case MasterFrame 600 Mesh Silver ARGB, Průhledná bočnice, ATX, 2x 200mm ARGB Fan, 1x 120mm ARGB Fan, Šedá
Kód: MF600M-SGNN-S01
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master MasterFrame 600 Mesh
MasterFrame 600 Mesh je prémiová otvorená skrinka typu mid-tower postavená pre vysoko výkonný hardware, extrémne chladenie a úplné prispôsobenie. Je navrhnutá s ohľadom na Freeform 2.0, podporuje základné dosky ITX až E-ATX a ponúka plný prístup k modulárnym konštrukčným súborom, čo umožňuje používateľom stavať a vyvíjať bez obmedzení.

Specifikácie
| Veľkosť Skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť Skrinky | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX, Mini-DTX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5"/3.5" Kombi Pozície | 2x |
| 2.5" Pozície | 3x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 8x |
| Predný Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Combo port |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.1 Gen2x2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Predná časť | Až 360 mm |
| Vrchná časť | Až 360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 2x 200 mm; 2x 180 mm; 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchná časť | 1x 200 mm; 2x 180 mm; 2x 140 mm; 3x 120 mm; |
| Spodná časť | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť chladiča CPU | 190 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 485 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 235 mm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 531 x 261 x 544 mm |
| Váha | 12 kg |
Čo je v balení
2x SickleFlow 200 ARGB Ventilátor
1x SickleFlow 120 ARGB Ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.84 kg |
| EAN: | 4719512160930 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Šedá / strieborná |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 3 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
