Cooler Master chladič Hyper 212 Pro, 120mm, LGA1851, AM5
Kód: RR-212S-25PZ-R1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master Hyper 212 Pro
Majstrovská rada HYPER 212 spoločnosti Cooler Master sa triumfálne vracia s modelom HYPER 212 PRO, ktorý je novým spracovaním klasického dizajnu s našimi vlastnými tepelnými trubicami.

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmery chladiča | 152 x 125 x 74 mm |
| Počet ventilátorov | 1x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 690 - 2500 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.61 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu | 70.7 CFM |
| Hluk | 32.8 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (PWM) + 3-pin ARGB |
| Podsvietenie | ARGB |
| MTBF | >160 000 hodín |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 |
| AMD | AM5 / AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.93 kg |
| EAN: | 4719512156537 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
