Cooler Master chladič Hyper 212 Spectrum V3, 120mm, ARGB, LGA1851, AM5, černá
Kód: RR-S4NA-17PA-R1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master Hyper 212 Spectrum V3
TDP: https://www.coolermaster.com/en-global/cpu-compatibility/
Spoločnosť Cooler Master vydáva model Hyper 212 Spectrum V3, prepracovaný prírastok do obľúbeného modelu 212 Spectrum.
Výkonný ventilátor s ARGB kompatibilitou so základnými doskami Asus Aura, ASRock RGB, Gigabyte a MSI RGB.

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmer chladiča | 152 x 124 x 73 mm |
| Počet ventilátorov | 1x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 650 - 1750 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1,86 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu | 72 CFM |
| Hluk | 27 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | Rifle Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, 1156 |
| AMD | AM5, AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| EAN: | 4719512132128 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
