Cooler Master chladič Hyper 411 Nano, 92mm, LGA1851, AM5
Kód: RR-H410-25PK-R1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master Hyper 411 Nano
Technológia priameho kontaktu
Celočierny estetický vzhľad
Kompatibilita so systémami AMD a Intel
Jednoduchá montáž chladiča

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmery chladiča | 136 x 102 x 85 mm |
| Počet ventilátorov | 1x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 92 mm |
| Rýchlosť | 650 - 2500 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.25 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 45.14 CFM |
| Hluk | 30 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (PWM) |
| MTBF | >160 000 hodín |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 |
| AMD | AM5 / AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| EAN: | 4719512154656 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 92x92 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
