Cooler Master CPU Chladič Hyper 212 3DHP BLACK, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: MAY-T2HP-217PK-R1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master Hyper 212 3DHP BLACK
- Vlastná technológia Cooler Master 3DHP
- Výnimočný tepelný výkon
- Predinštalovaný ventilátor Ring Blade
- Väčšia kontaktná plocha

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmer chladiča | 133 x 86 x 158 mm |
| Materiál | Hliník |
| Počet ventilátorov | 1x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 0-2050 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2,69 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu | 63,1 CFM |
| Hluk | 22,6 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Typ ložísk | Loop Dynamic Bearing |
| MTBF | >200 000 hodín |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, 1156 |
| AMD | AM5, AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.09 kg |
| EAN: | 4719512158814 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
