Cooler Master vodní chladič MasterLiquid 360 Core II, 3x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: MLW-D36M-A18PA-R1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master Masterliquid 360 Core II
Na základe úspechu rady MasterLiquid predstavuje spoločnosť Cooler Master novo prepracovaný model MasterLiquid 360 Core II. Funkcie, ako je zdokonalené dvojkomorové čerpadlo G9R pre tichý výkon a aktualizovaná kompatibilita s procesorami pre úplnú flexibilitu zostavy, robia z Core II kapalinový chladič novej úrovne.

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmer vodného bloku | 83 x 76 x 52 mm |
| Vestavený ventilátor | Áno |
| Rýchlosť vestaveného ventilátora: | 3000 RPM +/- 10% |
| Radiátor | |
| Rozmer radiátora | 394 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorov | 3x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 650 - 1750 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2 mm H20 |
| Prúd vzduchu | 70,5 CFM |
| Hluk | 30 dB(A) |
| Konektory | 7-pin PWM + ARGB |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | Sleeve Bearing |
| MTBF | > 160 000 hodín |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851 / 1700 / 1200 / 1156 / 1155 / 1151 / 1150 |
| AMD | AM5 / AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| EAN: | 4719512154854 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
