Cooler Master vodní chladič MasterLiquid ML360L Core ARGB, LGA1851, AM5
Kód: MLW-D36M-A18PZ-R1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB
- Nové dvojkomorové čerpadlo Gen S
- Rozšírený povrch chladiča
- 120mm ventilátory ARGB
- Clean Classic Design
- CryoFuze Performance Tepelná pasta

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmery vodného bloku | 81 x 76 x 47 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Meď |
| Chladič | |
| Rozmery radiátora | 394 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Počet ventilátorov | 3x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 650 - 1750 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1.86 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 72 CFM |
| Hluk | 27 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | Rifle bearing |
| MTBF | >160 000 hodín |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156 |
| AMD | AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.36 kg |
| EAN: | 4719512137697 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
