Cooler Master zdroj Elite NEX W500 230V, 120mm, 80+ White
Kód: MPW-5001-ACBW-BEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master Elite Nex White W500 230V
Napájací zdroj Elite NEX White je spoľahlivou voľbou pre základných používateľov a systémových integrátorov. Tichý 120mm ventilátor, technológia Active PFC a trojročná záruka poskytujú zdroj napájania, ktorý ponúka funkcie, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Tento napájací zdroj bol navrhnutý s dôrazom na spoľahlivosť. Elite NEX je kompletné riešenie, ktoré ponúka výkon a stabilitu za dostupnú cenu.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 500 W |
| MTBF hodín | >100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OVP / OPP / SCP / UVP / OTP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 4A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin konektor | 1x / 1x (550mm) |
| CPU/EPS 4+4pin konektor | 1x / 1x (550mm) |
| PCIe 6+2pin konektor | 2x / 1x (500mm + 120mm) |
| SATA konektor | 5x / 1x (400mm + 150mm + 150mm) + 1x (400mm + 150mm) |
| Molex konektor | 3x / 1x (400mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V verzia | 2.41 |
| 80 PLUS účinnosť | White |
| Modulárne káblovanie | Nie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.83 kg |
| EAN: | 4719512129975 |
| Výkon zdroje (W): | 500 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
