Cooler Master zdroj MWE Bronze 750W V3 240V 120mm, 80+ Bronze
Kód: MPE-7501-ACABW-3BEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master MWE Bronze 750
Cooler Master predstavuje MWE Bronze V3 230V, vylepšenú verziu modelu MWE Bronze s podporou ATX 3.1, odolnosťou voči vysokým teplotám, inteligentným dizajnom obvodu DC-DC + LLC, tichým ventilátorom HDB, účinnosťou 80 Plus Bronze, reliéfnym kábli a päťročnou zárukou.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 750 W |
| MTBF hodín | >100,000 hodín |
| Ochranné funkcie | UVP / OVP / OPP / OTP / SCP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 6A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin konektor | 1x |
| CPU/EPS 4+4pin konektor | 2x |
| PCI-e 6+2 Pin konektor | 4x |
| SATA konektor | 6x |
| Molex konektor | 3x |
| --- | |
| ATX12V verzia | 3.1 |
| 80 PLUS účinnosť | Bronze |
| Modulárna kabeláž | Nie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 2.02 kg |
| EAN: | 4719512145340 |
| Výkon zdroje (W): | 750 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Bronze |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
