Cooler Master zdroj MWE Gold 550W V3, 120mm, 80+ Gold, ATX 3.1
Kód: MPE-5502-ACAAG-3BEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master MWE Gold V3 550W
Predstavujeme MWE Gold V3, ďalší evolučný krok v oblasti napájania Cooler Master a upgrade ATX 3.1 nášho zdroja G Gold. Vďaka vlastnostiam, ako je účinnosť 80 Plus Gold, konštrukcia obvodu DC-to-DC + LLC a tiché chladenie ventilátorom HDB, poskytuje V3 hodnotný výkon v niekoľkých rozmeroch. Niekoľko zmien a doplnkov zlepšuje celkový používateľský zážitok. Spoločne tieto návrhové rozhodnutia prinášajú pokročilý zdroj PSU, ktorý je vysoko účinný a spoľahlivý. Vďaka embosovanému káblu, výnimočnej teplotnej odolnosti a päťročnej záruke bude MWE Gold V3 rozvíjať váš stroj.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 550 W |
| MTBF hodín | >100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | UVP / OVP / OPP / OTP / SCP / OCP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 8 - 4 A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin konektor | 1x / 1x (500mm) |
| CPU/EPS 4+4pin konektor | 2x / 1x (500mm + 120mm) |
| PCIe 6+2pin konektor | 2x / 1x (500mm + 120mm) |
| SATA konektor | 6x / 2x (400mm + 150mm + 150mm) |
| Molex konektor | 3x / 1x (400mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V verzia | 3.1 |
| 80 PLUS účinnosť | Gold |
| Modulárne káblovanie | Nie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 2.09 kg |
| EAN: | 4719512157282 |
| Výkon zdroje (W): | 550 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
