Cooler Master zdroj MWE White 550W V2, 120mm, 80+
Kód: MPE-5501-ACABW-EU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master MWE 550 White V2
- 80 PLUS Štandard
- 120mm HDB ventilátor
- Technológia DC-to-DC
- Jedna +12V lišta
- Ploché čierne káble

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 550 W |
| MTBF hodín | >100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OPP, SCP, UVP, OTP, OVP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 4 A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x |
| SATA Konektor | 6x |
| Molex Konektor | 3x |
| --- | |
| ATX12V Verzia | v2.52 |
| 80 PLUS Efficiencie | White |
| Modulárna káblová technológia | Není |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.58 kg |
| EAN: | 4719512082003 |
| Výkon zdroje (W): | 550 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
