Cooler Master zdroj MWE White 750W V2, 120mm, 80+ Bronze
Kód: MPE-7501-ACABW-EU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cooler Master MWE White 750W V2
80 PLUS ŠTANDARDNÝ NAPÁJACÍ ZDROJ 230V EU CERTIFIKOVANÝ
- 80 PLUS Standard 230V EU certifikovaný
- 120mm HDB ventilátor
- Technológia DC-to-DC
- Jednoduchá +12V kolejnica
- Ploché čierne káble

Špecifikácie
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 750 W |
| MTBF hodín | 100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OVP, OPP, SCP, UVP, OTP |
| Vstupný prúd | 6A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x |
| CPU/EPS Konektor | 2x (1x 4+4pin, 1x8pin) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x |
| SATA Konektor | 6x |
| Molex Konektor | 3x |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.0 |
| 80 PLUS Účinnosť | Bronzová |
| Modulárna káblová sústava | Nie |
| Veľkosť | 140 x 150 x 86 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.93 kg |
| EAN: | 4719512083208 |
| Výkon zdroje (W): | 750 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Bronze |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
