CPU INTEL Core Ultra 5 - 245K, až 5.2GHz, 24MB L3, LGA1851, Intel Graphics, BOX (bez chladiče)
Kód: BX80768245K
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Intel Core Ultra 5 245K
Nový procesor Intel Core Ultra zo série 200 prináša revolúciu vo výpočtovom výkone vďaka integrovaným funkciám AI. Moderná architektúra ponúka vylepšenia energetickej účinnosti, grafického výkonu a schopnosti spracovávať úlohy AI priamo na čipe. Intel tiež po prvýkrát integruje neurónovú procesorovú jednotku (NPU) do desktopových procesorov, čo umožňuje lepšiu správu aplikácií AI a vyšší výpočtový výkon bez potreby externých riešení. Intel Core Ultra 5 245K sa zameriava na tvorcov obsahu, hráčov a používateľov náročných aplikácií AI.

Špecifikácia
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Počet jadier CPU | 14 |
| Počet vlákien | 14 |
| Maximálna frekvencia procesora | 5,2 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť L3 | 24 MB |
| TDP | 125 - 159 W |
| Pätica CPU | LGA1851 |
| Pripojiteľnosť | |
| Verzia PCI Express | PCIe Gen 5.0, 4.0 |
| Podporovaný typ pamäte | DDR5 |
| Počet kanálov | 2x |
| Maximálna rýchlosť pamäte | 6400 MT/s |
| Grafika procesora | |
| Grafika procesora | Grafika Intel |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Procesory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 5032037282086 |
| Socket (pätica): | Socket 1851 |
| Druh procesora: | Desktopový |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 5 245K |
| Velikost L2 cache: | 26 |
| Vybavenie procesora: | Otevřený násobič, Bez chladiče, Integrované GPU |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
