Crono case D183A, bez zdroje, bez ventilátorů
Kód: D183A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Crono case D183A

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Midi Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX / Micro-ATX / ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 3x |
| 2.5" Pozícia | 2x |
| PCI slot | 7x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| USB 1.1 | 2x |
| Sloty na ventilátory | |
| Zadná strana | 1x 80mm |
| Bočná strana | 2x 120mm |
| Vodné chladenie | |
| Veľkosť | 120/240 mm |
| Maximálna veľkosť komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 160 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 320mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 150 mm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 408 x 222 x 450 mm |
| Váha | 3,05 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.05 kg |
| EAN: | 8595588694014 |
| Značka a model: | Crono D183A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
