Crono case PCC-200-3, bez zdroje, bez ventilátorů
Kód: CR-PCC-200-3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Crono case PCC-200-3

Špecifikácia
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Midi Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | Micro-ATX / ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3,5" Pozície | 2x |
| 2,5" Pozície | 2x |
| PCI slot | 4x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Sloty na ventilátory | |
| Vpredu | 2x 120mm |
| Vzadu | 1x 120mm |
| Horné | 2x 120mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 160 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 290 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 150 mm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 300 x 200 x 375 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7.12 kg |
| EAN: | 8596006006617 |
| Značka a model: | Crono PCC-200-3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
