DDR 5.... 32GB . 5600MHz. CL40 FURY Beast Black Kingston XMP (2x16GB)
Kód: KF556C40BBK2-32
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Pamäť Kingston FURY™ Beast DDR5 prináša najnovšiu špičkovú technológiu pre herné platformy novej generácie. Rýchlosť, kapacita, spoľahlivosť a ešte viac, DDR5 prichádza s arzenálom vylepšených funkcií, ako on-die ECC (ODECC) pre lepšiu stabilitu pri extrémnych rýchlostiach, duálny 32-bit podkanály pre zvýšenú efektivitu a správu napájania na module integrovaný obvod (PMIC), ktorý poskytuje šťavu tam, kde je to najviac potrebné. Vynikajúce rýchlostné vylepšenia s dvojitými bankami od 16 do 32 a dvojnásobná dĺžka zhluku z 8 na 16. Pamäť DDR5 posunie Vaše hráčske skúsenosti a Vaše celkové systémové aplikácie na ďalšiu úroveň výkonu. Či už posúvate limity vo svojom hraní tými najextrémnejšími nastaveniami, alebo pozeráte živé vysielanie v rozlíšení 4K+ alebo sa zaoberáte tlačením veľkých animácií a 3D vykresľovaním, Pamäť Kingston FURY Beast DDR5 je potrebná na zvýšenie úrovne, a to bez problémov premosťuťuje štýl a uvoľnený výkon. Okrem toho využíva Intel® XMP 3.0, novú špecifikáciu pretaktovania, ktorá obsahuje dve prispôsobiteľné profily pre rýchlosti a načasovanie.Hlavné výhody
• Vyšší výkon 5600 MHz
• Vylepšená stabilita pri pretaktovaní
• Zvýšená účinnosť
• Intel® XMP 3.0-Ready a certifikovaný
• Kvalifikácia od popredných svetových výrobcov základných dosiek*
• Plug N Play
• Nízkoprofilový dizajn rozvádzača tepla
Kapacita: 32 GB (2x16GB)
Frekvencie: 5600MHz
Časovanie: CL40
Napätie: 1.25V
Chladenie: pasívny chladič
Prevedenie: DIMM
Prevádzkové teploty: 0°C to 85°C
Rozmery: 133,35 x 34,9 mm
Datasheet na stiahnutie:
https://www.kingston.com/dataSheets/KF556C40BBK2-32.pdf
* poznámka: označenie MHz je totožné s označením MT/s, ktoré je používané ako nové označenie prenosu dátovej rýchlosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | Doživotné |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 740617325706 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Kapacita pamäte: | 32GB |
| Frekvencia (MHz): | 5600 |
| Podpora korekcie chýb: | žádná |
| CAS latency: | CL40 |
| Herné prevedenie: | Áno |
| XMP: | Ano |
| Počet modulov v balení: | 2x16GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston FURY Beast |
| Barva chladiče: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
