KINGSTON DIMM DDR5 64GB (Kit of 2) 5200MT/s CL40 FURY Beast RGB
Kód: KF552C40BBAK2-64
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Kingston FURY Beast RGB
Určeno pro: Desktop
Typ paměti: DDR5
Kapacita paměti: 64 GB
Frekvence paměti: 5200 MHz
Korekce chyb (ECC): Ne
XMP: Ano
Časování: CL 40
Podsvícení: Ano
Počet modulů v balení: 2 x 32 GB
Záruka: 10 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 740617328578 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Kapacita pamäte: | 64GB |
| Frekvencia (MHz): | 5200 |
| Podpora korekcie chýb: | žádná |
| CAS latency: | CL40 |
| Chladenie: | Bez chlazení |
| Herné prevedenie: | Áno |
| XMP: | Ano |
| Počet modulov v balení: | 2x32GB |
| RGB podsvícení: | Ano |
| Modelová řada: | Kingston FURY Beast |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
