DDR4 8GB 3200MHz CL16 GOODRAM IRDM X DIMM, čierna
Kód: IR-X3200D464L16SA/8G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
IRDM X DDR4
Pamäťové moduly GOODRAM IRDM X DDR4 sú určené pre hráčov a nadšencov. Pamäte IRDM X DDR4 sú vyrobené s použitím vopred kvalifikovaných pamäťových čipov a 8-vrstvového čierneho PCB. Modul je umiestnený v elegantných, atraktívnych chladičoch, ktoré sú k dispozícii v čiernej, červenej, modrej a bielej farbe.
- Efektívna technológia DDR4
- Kapacita do 16 GB
- Frekvencia do 3200 MHz s časovaním 16-20-20
- Prémiové triedené komponenty DRAM
- Doživotná záruka
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Typ modulu | DIMM DDR4 |
| Kapacita modulu | 8 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Časovanie | 16-20-20 |
| Farba PCB | Čierna |
| Farba chladiča | Čierna |
| Záruka | Životnosť |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte |
|---|---|
| Záruka: | 8 rokov |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 5908267961223 |
| Využití paměti: | PC |
| Typ pamäťového modulu: | DDR4 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 3.2 |
| Časování CAS: | 16 |
| Vlastnosti RAM: | Pasívny chladič |
| RGB: | Ne |
| Chlazení: | Pasivní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
