DEEPCOOL Case CC560 LIMITED V2, ATX, Průhledná bočnice, černá
Kód: R-CC560-BKNAA0-G-2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL CC 560 V2 LIMITED
Skriňa DeepCool CC560 Limited V2 typu mid-tower ponúka skvelú hodnotu vďaka priestrannej kompatibilite s komponentmi a celoplošnému temperovanému sklennému bočnému panelu.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 2 |
| 2.5" Pozícia | 2 |
| Integrovaný zdroj | |
| Veľkosť zdroja | ATX |
| Rozširujúce sloty | |
| Vertikálne | 7 |
| Predný Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| Predná časť | 360 mm |
| Vrchná časť | 240 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 3x120 mm |
| Vrchná časť | 2x120 mm |
| Zadná časť | 1x120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 165 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 370 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 170 mm |
| Veľkosť | 432×215×483 mm |
| Hmotnosť | 7 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.3 kg |
| EAN: | 6933412774594 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
